Přesuout na hlavní obsah

Vzdělávání, konzultace

Semináře
Jednou z hlavních služeb AIS PK je i snaha o vzdělávání celého týmu akademie. Pravidelné semináře z oblastí psychologie výkonu, sportovní výživy, kondičního tréninku, moderních technologií ve sportu apod. jsou pravidelně pořádány v prostorách Sportovního gymnázia Plzeň a jsou pro všechny sportovce i členy týmu akademie zdarma.
Trenéři mají možnost se také díky podpoře AIS PK zdarma vzdělávat na projektech pořádaných ČOV: Dialogy a Mosty.

SportMentor
Pro osobní vzdělávání je zakoupen i vstup do vzdělávacího programu SportMentor.cz, což je projekt, který propojuje špičkové odborníky ČR, specialisty z oblasti sportu s rodiči, trenéry i sportovci.
Oblast motivace v projektu zaštiťuje PhDr. Marian Jelínek, PhD., výživu Ing. Petr Havlíček a fyzioterapii Mgr. David Vrbický.

Poradenství
AIS PK poskytuje svým členům v rámci nadstavby i specifické poradenské služby. Na základě pravidelného a zodpovědného vyplňování Karty sportovce nabízíme konzultace sportovní přípravy, a to jak v oblasti kondičního, tak i specializovaného tréninku. Poradenství realizujeme formou osobních konzultací, stejně jako individuální hospitační návštěvou přímo na vašich sportovištích.

Více informací poskytnou pověření pracovníci AIS PK, přednostně:
Bc. Roman Čech – hlavní trenér akademie
777 299 733, cech@ais-pk.cz

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500