Přesuout na hlavní obsah

Výživa

Analýza výživových návyků sportovce

Členové AIS PK mají možnost podstoupit výživové poradenství a analýzu složení těla, ta se provádí za pomoci vážení, bioimpedance (zjednodušeně: elektrický odpor živých tkání) a kaliperace (měření tuku). Tato diagnostika umožní dokonalé sledování pokroků v aktuálním stavu stavby těla a sledování jejích změn. V rámci návštěvy se hodnotí i energetická spotřeba, která je dána klidovým metabolismem a sportovním zatížením. Na podkladě všech informací se nakonec doporučí změny ve stravovacích návycích.

ISOSTAR

AIS PK zajistila partnera pro suplementaci během tréninku a sportovního výkonu firmu Isostar. S pomocí rodičů a trenérů distribuuje mezi sportovce výživové doplňky, které mají dlouhodobou trvanlivost. Navíc na veškerý další sortiment z http://www.isostar.cz/eshop/ vyjednala 25% slevu, která jde kombinovat s http://www.isostar.cz/zvyhodnene-sety/ i se slevou za větší odběr označenou u vybraných produktů modrým kroužkem. Slevový kupón je k dispozici na office@ais-pk.cz.

FINCLUB
Na zimní přípravu sportovci dostávají speciální balíček na podporu imunity od firmy Finclub International https://www.finclub.cz/, který obsahuje potravinové doplňky z přírodních zdrojů, které pomáhají v tom, aby zůstali zdraví a udrželi si optimální formu. Sportovci i trenéři a rodiče mají k dispozici navíc opět 30% partnerskou slevu.

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500