Přesuout na hlavní obsah

Vítěz: Petr Hruby, Pilsen, Czech Republic

Skvělá zpráva přišla z Floridy – člen AIS PK vyhrál Faldo Series US Grand Final! Krok na západ se pomalu vyplácí.

Tady jsou slova skoro zbytečná. Stačí se podívat na výsledkovou listinu na konci článku. Někoho porazil o pár ran, jiné předčil rozdílem tříd. Petr Hrubý ovládl velké finále americké Faldo Series pro kluky do 18 let. Po prvním kole byl desátý, ve druhém kole se nejlepším výkonem dne posunul na šesté místo a ve třetím kole se ukázal jako rozený šampion... Osobním rekordem 8 úderů pod par, tedy 64, předčil všechny soupeře o pět nebo více ran, v celkovém pořadí pak o dva a více úderů.

Zdá se, že přechodným přestěhováním se na Floridu udělal Petr to nejlepší, co mohl...

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.