Kristýna Burlová a Petr Kelemen jsou vidět

Zlato a stříbro na mistrovství republiky juniorů a do 23 let v silniční cyklistice... a hned zas na evropský šampionát...

Jestli můžou někteří z členů AIS konkurovat tenistovi Jonáši Forejtkovi v publicitě, pak jsou jsou to Petr Kelemen s Kristýnou Burlovou... Tedy aspoň letos v srpnu...

Tihle dvě vycházející hvězdy, které to umějí i na dráze, zazářily na republikovém šampionátu silničních cyklistů v Mladé Boleslavi. Kristýna s přehledem ovládla časovku juniorek a Petr ve stejné disciplíně vybojoval druhé místo mezi jezdci do 23 let, přestože mu je teprve devatenáct.

Závod s hromadným startem, který se konal o dva dny později, nestihli, protože vyrazili na ještě prestižnější závody – mistrovství Evropy ve francouzském Plouay. Tam zatím Kristýna coby jediná Češka v časovce obsadila 14. příčku a Petr zaznamenal 26. nejlepší čas, v závodě s hromadným startem dojela Kristýna dokonce 8., Petr 28.