Přesuout na hlavní obsah

Druhý cut v řadě na Ladies European Tour

Tereza Koželuhová uhrála výborné dělené 40. místo na Swiss Ladies Open, ze světové profesionální golfové...

... série Ladies European Tour, v krásném golfovém areálu Golf Park Holzhäusern.

Po kolech -2, +4 a opět -2 získala ocenění nejlepší amatérka turnaje. Zároveň se jí podařila projít po druhé za sebou cutem, podobně jako na Tipsport Czech Ladies Open před 14 dny v Berouně, kde byl promotérem turnaje její otec Luboš Koželuh. „Od prvé jamky prvního kola jsem hrála velmi solidně a viděla jsem, že mohu s těmito nejlepšími profesionálkami hrát, škoda jen jedné nepovedené jamky ve druhém kole, kde jsem zahrála drive do autu a zahrála tzv. triple a i několika nadějných, ale neúspěšných patů do birdie. Nebýt jich, mohla jsem být v celkovém pořadí neuvěřitelně vysoko. Samozřejmě i tak jsem maximálně spokojená, je to velký úspěch.“

Vítězkou turnaje se stala Amy Boulden ze Skotska, která je jednou z hlavních tváří LET a je dobře známá českým golfovým příznivcům. Pro zajímavost, největší favoritka, Emily Pedersen, vítězka LET z Berouna skončila dělená 3., druhá z Czech Ladies Open, sympatická Christine Wolf z Rakouska skončila až za Terezou Koželuhovou, která v prvním hracím kole porazila spoluhráčku z flightu Australanku Stephanii Kyriacou, nakonec celkově druhou, ale i zmíněnou Emily Pedersen.

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.