Přesuout na hlavní obsah

Osobní trenéři

Alexandr Matulka Atletika matulka@ais-pk.cz
Bohumil Vožický Stolní tenis vozicky@ais-pk.cz
Dana Čechová Stolní tenis cechova@ais-pk.cz
David Sekerák Atletika sekerak@ais-pk.cz
Denisa Benešová Atletika benesova@ais-pk.cz
Helena Karásková
Triatlon karaskova@ais-pk.cz
Ivan Hubáček
Atletika hubacek@ais-pk.cz
Jakub Ryba
Atletika rybaj@ais-pk.cz
Jan Mergl
Golf mergl@ais-pk.cz
Jan Mertl
Tenis mertl@ais-pk.cz
Jan Řehula
Triatlon jan@rehula.training
Jan Šípek
Lukostřelba sipek@ais-pk.cz
Jiří Janda
Golf janda@ais-pk.cz
Jiří Kovářík ml.
Tenis kovarik@ais-pk.cz
Jiří Linhart
Alpské lyžování linhart@ais-pk.cz
Josef Fiala
Sportovní střelba fiala@ais-pk.cz
Josef Rubáš
Badminton rubasj@ais-pk.cz
Karel Kožíšek
Rychlostní kanoistika kozisek@ais-pk.cz
Kateřina Emmons
Sportovní střelba emmons@ais-pk.cz
Kateřina Kolaříková
Sportovní střelba kolarikova@ais-pk.cz
Lukáš Jílek
Box jilek@ais-pk.cz
Lukáš Luhový
Plavání luhovy@ais-pk.cz
Lukáš Thun
Cyklistika thunl@ais-pk.cz
Martin Vancl
Golf vancl@ais-pk.cz
Milan Janoušek
Tenis janousek@ais-pk.cz
Milan Mach
Sportovní střelba machm@ais-pk.cz
Milan Spěšný
Cyklistika spesny@ais-pk.cz
Patrik Davídek
Plavání davidek@ais-pk.cz
Petr Zeman
Alpské lyžování zeman@ais-pk.cz
Petr Zíka
Alpské lyžování zikap@ais-pk.cz
Radek Seman
Box seman@ais-pk.cz
Roman Šimsa
Judo simsa@ais-pk.cz
Rudolf Hutta
Plavání hutta@ais-pk.cz
Simona Heinová
Tenis heinova@ais-pk.cz
Tomáš Hájek
Tenis hajek@ais-pk.cz
Václav Laštovka
Zápas lastovka@ais-pk.cz
Václav Salcman
Atletika salcman@ais-pk.cz
Václav Vlček
Plavání vlcek@ais-pk.cz
Vladislav Galuška
Slalom na divoké vodě galuska@ais-pk.cz
Vladislav Razým ml.
Klasické lyžování razym@ais-pk.cz
Vlastislav Fiala
Sportovní střelba fialav@ais-pk.cz

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.