Přesuout na hlavní obsah

Osobní trenéři

Tomáš Altmann Windsurfing altmann@ais-pk.cz
Patrik Davídek
Plavání davidek@ais-pk.cz
Josef Fiala
Sportovní střelba fiala@ais-pk.cz
Pavel Gallerach
Stolní tenis gallerach@ais-pk.cz
Vladislav Galuška
Slalom na divoké vodě galuska@ais-pk.cz
Jan Hanzl
Atletika hanzl@ais-pk.cz
Jan Havel
Tenis havel@ais-pk.cz
Ladislav Hojda
Slalom na divoké vodě hojda@ais-pk.cz
Stanislav Hofman
Alpské lyžování hofman@ais-pk.cz
Rudolf Hutta
Plavání hutta@ais-pk.cz
Miroslav Hýsek
Karate hysek@ais-pk.cz
Jiří Janda
Golf janda@ais-pk.cz
Milan Janoušek
Tenis janousek@ais-pk.cz
Lukáš Jílek
Box jilek@ais-pk.cz
Kateřina Kolaříková
Sportovní střelba kolarikova@ais-pk.cz
Petr Konop
Atletika konop@ais-pk.cz
Karel Kožíšek
Rychlostní kanoistika kozisek@ais-pk.cz
Eva Krejčová
Tenis krejcova@ais-pk.cz
Marek Kubín
Karate kubin@ais-pk.cz
Lukáš Lizánek
Golf lizanek@ais-pk.cz
Lukáš Luhový
Plavání luhovy@ais-pk.cz
Karel Martínek Cyklistika martinek@ais-pk.cz
Alexandr Matulka Atletika matulka@ais-pk.cz
Veronika Matulková Atletika matulkova@ais-pk.cz
Martin Matějovič
Triatlon matejovic@ais-pk.cz
Jan Mergl
Golf mergl@ais-pk.cz
Michal Michalík
Šerm michalik@ais-pk.cz
Vladislav Razým
Klasické lyžování razym@ais-pk.cz
Jakub Ryba
Atletika rybaj@ais-pk.cz
Jan Řehula
Triatlon jan@rehula.training
Václav Salcman Atletika salcman@ais-pk.cz
David Sekerák Atletika sekerak@ais-pk.cz
Richard Skandera Snowboarding skandera@ais-pk.cz
Milan Spěšný
Cyklistika spesny@ais-pk.cz
Roman Šimsa
Judo simsa@ais-pk.cz
Jan Šípek
Lukostřelba sipek@ais-pk.cz
Vlastimil Šroubek
Atletika sroubek@ais-pk.cz
Filip Štrunc
Cyklistika strunc@ais-pk.cz
Adriana Ujkanovičová
Atletika ujkanovicova@ais-pk.cz
Martin Vancl
Golf vancl@ais-pk.cz
Barbora Vernerová Rychlostní kanoistika vernerova@ais-pk.cz
Bohumil Vožický Stolní tenis vozicky@ais-pk.cz

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500