Přesuout na hlavní obsah

Tým Akademie

Odborné vedení

Mgr. Luboš Koželuh, MBA – vedoucí projektu
E-mail: kozeluh@ais-pk.cz, Tel.: +420 604 225 533

Mgr. & Mgr. Jakub Holý – manažer Akademie
E-mail: holy@ais-pk.cz, Tel.: +420 724 014 895

Bc. Roman Čech – hlavní trenér
E-mail: cech@ais-pk.cz, Tel.: +420 777 299 733

PaedDr. Karel Rubáš, CSc. – metodik Akademie
E-mail: rubas@ais-pk.cz, Tel.: +420 773 678 048

Mgr. Lukáš Lintimer – koordinátor SG Plzeň
E-mail: lintimer@ais-pk.cz, Tel.: +420 776 714 551

Garanti sportů:

Atletika Petr Konop
konop@ais-pk.cz
Alpské lyžování Ing. Petr Pohanka
pohanka@ais-pk.cz
Badminton JUDr. Josef Rubáš
rubasj@ais-pk.cz
Cyklistika Milan Spěšný
spesny@ais-pk.cz
Golf Mgr. Petr Strýček
strycek@ais-pk.cz
Judo Mgr. Roman Šimsa
simsa@ais-pk.cz
Klasické lyžování Ing. Jakub Novák
novak@ais-pk.cz
Lukostřelba Bc. Jan Šípek
sipek@ais-pk.cz
Plavání Bc. Lukáš Luhový
luhovy@ais-pk.cz
Rychlostní kanoistika Karel Kožíšek
kozisek@ais-pk.cz
Slalom na divoké vodě Ing. Vladislav Galuška
galuska@ais-pk.cz
Sportovní střelba Ing. Petr Černoch
cernoch@ais-pk.cz
Stolní tenis Bc. Dana Čechová
cechova@ais-pk.cz
Tenis Jan Havel
havel@ais-pk.cz
Triatlon Mgr. Jan Řehula
jan@rehula.training
Zápas Mgr. et Mgr. Václav Laštovka
lastovka@ais-pk.cz

Osobní trenéři:

Alexandr Matulka matulka@ais-pk.cz
Dana Čechová
cechova@ais-pk.cz
Helena Karásková
karaskova@ais-pk.cz
Jakub Ryba
rybaj@ais-pk.cz
Jana Kalčíková
kalcikova@ais-pk.cz
Jan Mergl
mergl@ais-pk.cz
Jan Mertl
mertl@ais-pk.cz
Jan Řehula
jan@rehula.training
Jan Šípek
sipek@ais-pk.cz
Jiří Janda
janda@ais-pk.cz
Jiří Kovářík ml.
kovarik@ais-pk.cz
Jiří Linhart
linhart@ais-pk.cz
Josef Rubáš
rubasj@ais-pk.cz
Karel Kožíšek
kozisek@ais-pk.cz
Lucie Plašilová
plasilova@ais-pk.cz
Lukáš Luhový
luhovy@ais-pk.cz
Lukáš Thun
thunl@ais-pk.cz
Martin Procházka
prochazka@ais-pk.cz
Martin Vancl
vancl@ais-pk.cz
Milan Janoušek
janousek@ais-pk.cz
Milan Spěšný
spesny@ais-pk.cz
Ondřej Lieser
lieser@ais-pk.cz
Patrik Davídek
davidek@ais-pk.cz
Pavel Kužvart
kuzvart@ais-pk.cz
Petr Černoch
cernoch@ais-pk.cz
Petr Zíka
zikap@ais-pk.cz
Roman Šimsa
simsa@ais-pk.cz
Simona Heinová
heinova@ais-pk.cz
Tomáš Hájek
hajek@ais-pk.cz
Václav Laštovka
lastovka@ais-pk.cz
Vladislav Galuška
galuska@ais-pk.cz
Vladislav Razým ml.
razym@ais-pk.cz

Specialisté tréninkové nadstavby

Kondiční trenéři:

Adolf Blecha blecha@ais-pk.cz
Alexandr Matulka
matulka@ais-pk.cz
Daniel Follprecht
follprecht@ais-pk.cz
Jakub Ryba
rybaj@ais-pk.cz
Jan Majer
majer@ais-pk.cz
Jan Vožech
vozech@ais-pk.cz
Jiří Linhart
linhart@ais-pk.cz
Josef Rubáš
rubasj@ais-pk.cz
Karel Kožíšek
kozisek@ais-pk.cz
Karel Rubáš
rubas@ais-pk.cz
Lucie Plašilová
plasilova@ais-pk.cz
Lukáš Thun
thunl@ais-pk.cz
Martina Rauchová
rauchova@ais-pk.cz
Martin Feiferlík
feiferlik@ais-pk.cz
Milan Mojžíš
mojzis@ais-pk.cz
Milan Spěšný
spesny@ais-pk.cz
Petr Synek
synek@ais-pk.cz
Roman Čech
cech@ais-pk.cz
Roman Šimsa
simsa@ais-pk.cz
Simona Heinová
heinova@ais-pk.cz
Tomáš Hájek
hajek@ais-pk.cz
Vladislav Razým ml.
razym@ais-pk.cz
Zdeněk Weber
weber@ais-pk.cz

Fyzioterapeuti / Maséři:

Gabriela Škopková skopkova@ais-pk.cz
Gabriela Šůchová suchova@ais-pk.cz
Gustav Červený cerveny@ais-pk.cz
Helena Pejcharová pejcharova@ais-pk.cz
Jan Janoušek janousekj@ais-pk.cz
Jaromír Liška a Pavla Sikytová norafyzio@ais-pk.cz
Karolína Novotná novotna@ais-pk.cz
Lucia Rubášová rubasova@ais-pk.cz
Lukáš Helm helml@ais-pk.cz
Michaela Černá cerna@ais-pk.cz
Miroslava Marešová maresova@ais-pk.cz
Olga Šmídová smidova@ais-pk.cz
Pavla Sedláčková sedlackova@ais-pk.cz
Pavla Slivoňová slivonova@ais-pk.cz
Petra Ježková jezkova@ais-pk.cz
Petra Laudová laudova@ais-pk.cz
Petr Pučelík pucelik@ais-pk.cz
Petr Tahovský tahovsky@ais-pk.cz
Richard Synek synekr@ais-pk.cz
Šárka Langa langa@ais-pk.cz
Tomáš Mráz mrazt@ais-pk.cz
Zuzana Krausová krausova@ais-pk.cz

Lékařská diagnostika, funkční vyšetření, sportovní lékařství:

Doc. MUDr. Aleš Kroužecký, Ph.D WinPeaks krouzecky@ais-pk.cz
MUDr. Ludmila Beranová

Výživové poradenství:

Jana Žídeková WinPeaks zidekova@ais-pk.cz

Sportovní traumatologie a ortopedie:

Doc. MUDr. Petr Zeman, Ph.D., MBA Fakultní nemocnice Plzeň
MUDr. Ondřej Havel – Fakultní nemocnice Plzeň

Psychologie:

Mgr. Veronika Baláková, PhD. – psychologie sportu balakova@ais-pk.cz
Mgr. Božena Pylypovová pylypovova@ais-pk.cz
Bc. Roman Čech – SportMind cech@ais-pk.cz
Mgr. Stanislav Opelka opelka@ais-pk.cz

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.