Přesuout na hlavní obsah

FN Plzeň

Úvod

Členové AIS PK můžou v případě zdravotního problému využít služeb lékařů Petra Zemana a Ondřeje Havla. Sami, případně jejich rodiče nebo trenéři se můžou ozvat Jakubovi Holému (724 014 895, holy@ais-pk.cz). Ten ihned zjistí nejbližší možný termín návštěvy (někdy za hodinu, jindy třeba následující den) a posílá sportovce s instrukcemi do lochotínské fakultní nemocnice.

Znění deklarace o spolupráci

Jedním ze základních cílů Akademie individuálních sportů Plzeňského kraje (AIS PK) je i zajištění lékařského zabezpečení v případě zranění a nemoci pro členy Akademie, nejtalentovanější mladé sportovce individuálních olympijských sportů Plzeňského kraje.

Posláním Fakultní nemocnice Plzeň (FN Plzeň) je mj. poskytování základní, specializované a zvlášť specializované diagnostické a léčebné péče – lůžkové i ambulantní, a to zejména pro region Plzeňského kraje.

Zúčastněné strany tímto deklarují vůli po vzájemné spolupráci ve smyslu podpory rozvoje nejtalentovanějších mladých sportovců, členů Akademie individuálních sportů Plzeňského kraje.

Akademie individuálních sportů Plzeňského kraje bude prezentovat vzájemnou spolupráci a důležitou pozici FN Plzeň v rámci zajištění tzv. komplexní tréninkové nadstavby pro talentované mladé sportovce, juniorské reprezentanty Plzeňského kraje, ale i České republiky.

Chcete dostávat aktuální novinky a zprávy Akademie? Zapište zde svůj e-mail.