Úžasný národní rekord a další úspěchy

Jakub Davidík se na Zlaté tretře předvedl v nejlepším světle a zářili i Petr Hrubý nebo Tomáš Chocholatý.

Kdo neviděl, ten snad ani neuvěří. Atlet Jakub Davidík vyhrál v Ostravě na mítinku Zlatá tretra závod na 1500 m, když i díky fantastickému finiši zlepšil národní dorostenecký rekord o více než tři vteřiny!
Dařilo se i tyčkařce Tereze Schejbalové, která splnila limit na mistrovství Evropy juniorů.

Plavec Tomáš Chocholatý získal na republikovém šampionátu v Českých Budějovicích ve svojí kategorii 6 zlatých medailí. Veronika Tondrová, Kristýna Štemberová, Izabela Zekuciová a Nikol Žůrková dokonce vybojovaly 9 medailí mezi dospělými.

Golfista Petr Hrubý skončil druhý na velkém mezinárodním turnaji dospělých Czech Classic.

Dařilo se i cyklistovi Petru Zemanovi nebo běžci na (kolečkových) lyžích Štěpánu Zunovi... Vlastně se členům AIS daří každý týden tolik, že možná bude jednodušší vyjmenovávat nezdary :-D