Cyklistky vyhrávají jako na běžícím pásu

Mistrovství České republiky v dráhové cyklistice juniorů a kadetů konané v Plzni přineslo členkám AIS PK i 4 zlata.

Kristýna Burlová s Nikol Soustružníkovou zářily na národním šampionátu dráhařů. Studentka plzeňského sportovního „gymplu“ Kristýna vyhrála keirin a sprint dvojic, navíc byla druhá na 200 metrů letmo a 500 m s pevným startem. Nikol závodící v barvách týmu Romana Kreuzigera zvítězila na 200 m letmo a 500 s pevným startem, k tomu byla třetí v keirinu a sprintu dvojic.

A aby těch úspěchů nebylo málo, Simona Spěšná v Bedřichově prodloužila svoji vítěznou šňůru v českém poháru MTB na pět závodů; jinými slovy je letos pořád neporažená.

Největší cyklistickou událost aktuálně hostí Francie, ale Plzeňský kraj už vychovává nové talenty :-)